Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 

Poniżej znajdą Państwo umowę na transport medyczny w Polsce lub międzynarodowy transport medyczny. Umowę należy pobrać, uzupełnić i przesłać drogą elektroniczną lub faxem na.

Umowa transportu medycznego /sanitarnego - polska wersja [DOC] [PDF]

Każdy transport medyczny rozpoczyna się od zebrania podstawowych informacji od pacjencie, które pozwalają na dobranie odpowiedniego ambulansu, sprzętu medycznego i załogi asystującej. W wypadku gdy stan pacjenta jest ciężki lub wymaga specjalnego nadzoru lekarz prowadzący musi uzupełnić raport medyczny i przekazać go do naszej firmy drogą elektroniczną, fax'em lub za pośrednictwem rodziny. Poniżej można pobrać raport w języku polskim i angielskim.

Raport medyczny [DOC] [PDF]

Medical report [DOC] [PDF]

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych/eventów rozpoczyna się od ustalenia dokładnych szczegółów a kończy na podpisaniu umowy, w której zawarte są wszelkie ważne aspekty zabezpieczenia.  Poniżej znajdą Państwo projekt umowy zabezpieczenia medycznego, który należy uzupełnić, podpisać i odesłać w wersji elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub drogą tradycyjną na adres siedziby firmy Specjal-Trans.

Umowa zabezpieczenia medyczne imprez [DOC] [PDF]

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię dokumentu lub potrzebujesz wprowadzić zmiany tuż przed podpisaniem umowy transportu sanitarnego zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub

telefonicznie pod numerem telefonu:

Jerzy Mazurek +48 600 939 735

Mateusz Mazurek +48 604 597 853

Back to top