Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 

Każdy z nasz powinien umieć udzielić pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Razem z naszymi trenerami nauczysz się minimum niezbędnej teorii i wykonasz ćwiczenia na realistycznych fantomach.

 Profesjonalne szkolenia pierwszej pomocyIMG_1673.jpg

... to od nas zależy zdrowie i życie innych osób. Sytuacje, w których będziemy mogli a raczej musieli zareagować mogę napotkać nas w pracy, w domu, na zakupach, na spacerze czy na drodze w trakcie prowadzenia samochodu lub motocykla. Co czujemy w pierwszej chwili widząc taką sytuację? Paraliżujący strach, obawy, że może tylko zaszkodzimy. Nasze szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej pomogą przezwyciężyć strach podejścia do osoby potrzebującej i udzielenia jej niezbędnej pomocy w sposób bezpieczny dla nas i ofiary.
“Profesjonalizm w każdym calu”  


Szkolenia prowadzone przez doświadczoną kadrę pedagogiczną (ratownicy medyczni z dużym stażem w zespołach ratunkowych i lekarze) ukierunkowane są na nauczenie Państwa umiejętności praktycznych z minimum niezbędnej teorii.  Każde szkolenie możemy dopasować do Państwa potrzeb – wykorzystać dowolny sprzęt medyczny w tym specjalistyczny ambulans z wyposażeniem.


Symulacje wypadków drogowych  Rocznie na Polskich drogach dochodzi do ok. 38 000 wypadków, w których gonie ok. 3800 osób a ok. 46 000 zostaje rannych – to dość szare statystki. Do standardowego szkolenia możemy dołączyć symulację wypadku komunikacyjnego w czasie, którego uczestnicy zdobędą wiedzę jak zachować się widząc wypadek, zabezpieczyć miejsce zdarzenia i pomóc ofiarom wypadku w sposób bezpieczny do czasu przybycia służb ratowniczych.  

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem dydaktycznym i multimedialnym. W czasie szkoleń wykorzystujemy fantomy

  • osoby dorosłej,
  • dziecka
  • noworodka

do ćwiczeń resuscytacji krążeniowo - oddechowej, automatyczne defibrylatory zewnętrzne (AED), manualne defibrylatory, do ćwiczeń praktycznych, deski ortopedyczna do transportu poszkodowanych z grupy pacjentów urazowych, zestawy do pozoracji ran, przykładowe apteczki pierwszej pomocy i wiele innych.

 

Zapraszamy do pobrania broszury z pełną oferą: pobierz [PDF]

 

Każde szkolenie przygotowujemy pod klienta - to od Państwa zależy na czym się skupimy oczywiście nie zapominając 
o obowiązującym minimum potrzebny do udzielenia pomocy jak największej ilości potencjalnych poszkodowanych.
Mateusz Mazurek +48 604 597 853
Jerzy mazurek +48 600 939 735
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Back to top