Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 

Na rynku w branży medycznej i transportu medycznego działamy już od 2001 roku ciągle poszerzając nasz zakres usług i podnosząc je na coraz wyższy poziom. 

Firma Specjal-Trans powstała w 2001 roku jako jednoosobowa firma przewożąca osoby dializowane z miejsca zamieszkania do szpitala. Raczkując na rynku budowała kapitał a pozyskując klientów zwiększała swój zasięg na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego.

Read More

Misja firmy:

01/

Nasza praca naszą pasją

Wszystkie usługi jakie wykonujemy są nie tylko pracą lecz również pasją. Świadczymy je w pełni profesjonalnie, a każde nowe zlecenie transportu medycznego a w szczególności międzynarodowego transportu sanitarnego są wyzwaniem, które stawiamy sobie za priorytet. 

02/

Pacjent jest najważniejszy

W naszej firmie najdroższą rzeczą jest pacjent, dlatego każdy z pacjentów jest traktowany indywidualnie - począwszy od podejścia konsultanta po wyposażenie ambulansu, załogę czy pomoc przed, w trakcie i po transporcie. 

03/

wysokiej klasy karetki

W naszej firmy wykorzystujemy tylko najlepsze, specjalistyczne ambulanse firmy SYSTEM STROBEL wykorzystywane również przez Niemiecki Czerwony Krzyż jako flagowy model. Każdy ambulans wyposażony jest w pływające łóżko i pełne wyposażenie specjalistyczne - sprzęt medyczny. 

04/

Profesjonalne wyposażenie ambulansów

Ambulanse firmy Specjal-Trans wyposażone są w najlepszy sprzęt do ratowania życia i zdrowia. Dla każdego zlecenia transportu medycznego nasze ambulanse doposażane są w potrzebne urządzenia zgodne z zalecaniami lekarzy. 

Back to top