Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 
1. Kontakt z konsultantem

Pierwszym krokiem jest kontakt z naszym konsultantem pod jednym z numerów telefonów lub drogą mailową. Konsultant spróbuje pozyskać wszystkie najważniejsze informacje np. stan zdrowia, choroby, zalecenia lekarskie, itp. potrzebne do przygotowania dla Państwa oferty.

Jerzy Mazurek +48 600 939 735

Mateusz Mazurek +48 604 597 853

tabletf

2. Stan zdrowia pacjenta

Jeśli stan zdrowia pacjenta jest poważny lub nie mają Państwo kompletnych informacji na ten temat nasz konsultant prześle raport medyczny, który powinien zostać wypełniony przez lekarza prowadzącego i przesłany drogą mailową lub faxem. Raport pozwoli na określenie potrzebnej załogi i sprzętu wymaganego do wykonania transporty medycznego. W celu przygotowania wstępnej oferty przygotuj odpowiedzi na pytania z: stan zdrowia pacjenta

Raport medyczny [DOC] [PDF]

Medical report [DOC] [PDF]

3. Oferta transportu medycznego

Po otrzymaniu wszystkich informacji nasz konsultant przedstawi Państwu kompleksową ofertę, która obejmuje koszty transportu medycznego z łóżka do łóżka wraz z pełną asystą pielęgniarską lub lekarską - dowolny skład załogi. Usługi naszej formy zwolnione są z VAT, w związku w powyższym nie ponoszę Państwo dodatkowych kosztów. Rezerwacja transportu następuje w momencie podpisania umowy i przelewu zadatku za transport sanitarny. Przyjmujemy płatności również w Euro.

Sprawdź opinie o naszej firmie:

Opinie o Specjal-Trans s.c. Mazurek Jerzy, Mazurek Aleksandra

4. Umowa transportu medycznego

Jeśli zaakceptują Państwo koszty, umowa transportu sanitarnego zostaje przesłana drogą elektroniczną w celu akceptacji i podpisu przez Państwo. Jeśli zależy Państwu na czasie umowę można pobrać również poniżej i wypełnić:

Umowa transportu - polska wersja [DOC] [PDF]

Medical transport contract -  english version [DOC] [PDF]

Transport Vereinbarung - Deutsche Version [DOC] [PDF]

Umowa staje się wiążąca po wpłacie zadatku określonego w umowie na konto firmy i przesłaniu umowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Przygotowanie do transportu

Ważną rolę w przygotowaniu pacjenta ma rodzina, która powinna zadbać o przygotowanie psychiczne pacjenta.  Pacjent powinien zostać również przygotowany do transportu przez ośrodek w którym się znajduje - dodatkowe leki, wyżywienie, specjalne czynności medyczne.

6. Odbiór pacjenta

Nasz zespół punktualnie przyjeżdża po pacjenta, organizuje wszystkie dokumenty, przeprowadza wstępny wywiad i zabiera pacjenta do naszego specjalistycznego ambulansu Renault Master. Wygodne nosze unoszone są na pływającym łóżku AirComfor firmy SystemStrobel co zapewnia maksymalny komfort podróżny pacjenta.  Wraz z pacjentem podróżować może jedna osoba z najbliższej rodziny.

odbior pacjenta specjal trans

7. Podróż - transport medyczny

W czasie podróży nasza załoga zajmuje się pacjentem pod każdym względem - poda leki, zadba o komfort i zajmie się pielęgnacją pacjenta. W razie potrzeby pacjentowi podamy zostanie tlen, monitorowana będzie saturacja a także rytm serca - wszystko to zapewnia pełne specjalistyczne wyposażenie naszych ambulansów. Nasz zespół postara dowieść Państwa na miejsce w jak najkrótszym czasie zapewniając odpowiednią ilość przerw.

transport medyczny specjal trans

8. Zakończenie transportu medycznego

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy założyć już dziś, że transport przebiegnie pomyślnie, bez problemów i komplikacji. W związku z czym zapraszamy do wystawienia referencji tuż po wykonaniu transportu:

Opinie o Specjal-Trans s.c. Mazurek Jerzy, Mazurek AleksandraDziękujemy za opinię!

Back to top