Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 

ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZ

Nasze doświadczenie i flota pozwala na zabezpieczenie imprez medycznych o dowolnym charakterze i z dowolną ilością uczestników a wszystko to zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zabezpieczenie medyczne imprezy masowej jest to skoordynowane przedsięwzięcie, podejmowane przez organizatora imprezy i firmę medyczną zapewniającą odpowiednio dobrany i wyposażony Zespół Ratownictwa Medycznego, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom zabawy. Dlatego też proponujemy Państwu kompleksową ochronę medyczną. Dzięki szerokiej wiedzy, profesjonalnym ratownikom medycznym i lekarzom, a także bogato wyposażonym ambulansom typu P i S jesteśmy w stanie zabezpieczyć dla Państwa każdą imprezę masową o dowolnym charakterze zgodnie z Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej z Dz.U.12.34.181 z dnia 6 lutego 2012 r.


Nasze usługi zawsze skrojone są na miarę potrzeb klienta i zgodne z Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej.


Specjalnie dla Państwa możemy wykorzystać następujące zespoły:

 • Zespół specjalistyczny - ambulans typu S (w skład, którego wchodzi lekarz, kierowca-ratownik oraz ratownik medyczny);
 • Zespół paramedyczny - ambulans typu P (w skład, którego wchodzi dwóch ratowników medycznych i kierowca);
 • Patrole piesze medyczne – w skład, którego wchodzi dwóch ratowników KPP lub zespoły mieszkane ratownik medyczny i ratownik KPP z niezbędnym sprzętem np. torba PSP-R1 lub plecak;
 • Punkty medyczne - w skład, którego wchodzi lekarz, pielęgniarka lub pielęgniarz oraz ratownicy medyczni;

  DO ZABEZPIECZEŃ WYKORZYSTUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE DOŚWIADCZONYCH LEKARZY, PIELĘGNIARKI I PIELĘGNIARZY, RATOWNIKÓW MEDYCZNY I RATOWNIKÓW KPP. NIE WYKORZYSTUJEMY DO ZABEZPIECZEŃ WOLONTARIUSZY.

   

  Oczywiście prócz zabezpieczenia możemy umilić Państwu czas i połączyć przyjemne z pożytecznym organizując dla Państwa ciekawe atrakcje takie jak:

 • Szkolenia Pierwszej Pomocy dla zainteresowanych uczestników. Do szkolenia wykorzystujemy profesjonalne fantomy.
 • Pokazy ratownictwa medycznego – ratownicy przedstawiają swoje działania z pacjentem urazowym lub w czasie wypadku drogowego, a także podstawowe szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej;

 

Mówimy po angielsku i niemiecku.

IMG 2058 IMG 2056
IMG 1690 IMG 0001
Najedź na obrazek aby powiększyć


Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu dokonać trafnego wyboru odnośnie stworzenia planu zabezpieczenia medycznego. Zgodnie Rozporządzenie Ministra Zdrowia dokonają analizy charakteru wydarzenia, miejsca imprezy oraz ewentualne dróg ewakuacyjnych, potencjalnych zagrożeń. W razie potrzeby przeprowadzą także analizę z lokalnymi służbami medycznymi. Pomogą Organizatorom w wyborze odpowiedniego rodzaju zabezpieczenia medycznego, rozmieszczenia punktów medycznych, czy patroli medycznych. Zapewnią sprzęt medyczny i profesjonalistów czuwających nad przebiegiem imprezy, ambulanse z pełnym wyposażeniem ratowniczym, punkty pomocy medycznej oraz patrole medyczne. Zapraszamy do konsultacji i poznania naszej oferty.

 Umowa zabezpieczenia medyczne imprez do pobrania tutaj [DOC] [PDF] lub w zakładce Usługi -> Dokumenty

Zapraszamy do pobrania broszury z pełną oferą: pobierz [PDF]

 

 

IMG 1691 IMG 2059
Najedź na obrazek aby powiększyć

 

Przykładowe referencje od jednaj z największych firm w branży eventowej MEA Group:

thumb concern photo3 big

thumb concern photo1 big
Najedź na obrazek aby powiększyć

 

 

Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu dokonać trafnego wyboru odnośnie stworzenia planu zabezpieczenia medycznego. Dokonają analizy charakteru 
wydarzenia, miejsca imprezy oraz ewentualne dróg ewakuacyjnych, potencjalnych zagrożeń.
Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:
Mateusz Mazurek +48 604 597 853
Jerzy Mazurek +48 600 939 735
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Back to top