Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 

Lotniczy transport medyczny

Jedna z najszybszych dróg transportu chorych jednak najdroższa. Decyzja o transporcie lotniczym musi zapaść w oparciu o konsultację z lekarzem i w ścisłej współpracy z naszym lotniczym konsultantem. Wspólnie udało nam się przetransportować dziesiątki pacjentów z różnych części świata ...

Medyczny transport lotniczy  - czartery: jest jedną z elitarnych usług naszej firmy. Wraz z najlepszymi firmami czarterowymi zajmujemy się organizacją lotniczego transportu sanitarnego na terenie całego świata. Do dyspozycji posiadamy flotę śmigłowców, samolotów odrzutowych przygotowanych tylko do lotów medycznych. Każdy samolot jest w pełni wyposażony.  W wielu przypadkach transport lotniczy jest jedyną drogą jaką można przetransportować szybko pacjenta z zachowaniem ciągłego monitorowania i nadzorowania przez lekarzy i pielęgniarki. Zawsze wymagamy pozytywnej opinii lekarza prowadzącego, które jest warunkiem do realizacji lotu oraz kompletnego raportu medycznego. Wykonujemy medyczny transport lotniczy dla pacjentów wymagających intensywnej opieki lekarskiej. Nasza oferta zapewnia transport z łóżka do łóżka - co oznacza, że zapewniamy transfer między lotniskiem a szpitalem z pełną asystą ratowników medycznych lub lekarzy.

 Za naszym pośrednictwem przetransportują Państwo krew i organy potrzebne do przeszczepów.

 

Lotniczy transport sanitarny samolotami rejsowymi - dzięki współpracy z największymi operatorami linii lotniczych jesteśmy w stanie transportować osoby w stanie ogólnie dobrym, z największych miast świata stosując tylko asystę medyczną naszych pielęgniarek i lekarzy. Na pokładzie Boeing 737 bez problemów można zamontować specjalistyczne nosze, na których pacjent w komfortowych warunkach (zasłonięty) spokojnie pokona lot. 

 

 

 Zapraszamy do pobrania broszury z pełną oferą: pobierz [PDF]

 

Każdy transport organizowany jest indywidualnie dla każdego pacjenta w oparciu o raporty medyczne, stan zdrowia pacjenta i wymagany sprzęt medyczny 
a także załogę do transportu. W związku z czym zapraszamy do kontaktu pod jednym z numerów telefonów lub drogą mailową:

Mateusz Mazurek +48 604 597 853
Jerzy mazurek +48 600 939 735
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
 
 
Back to top