Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 

Wychodząc na przeciw kobietom pragnącym urodzić swoje pociechy w domu wprowadzamy usługę asysty medycznej ambulansem wraz z obsługą medyczną w miejscu porodu.

ciaza_asysta.jpgZgodnie z nowymi standardami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi opieki nad kobietami ciężarnymi kobieta ma prawo wyboru osoby sprawującej nad nią opiekę medyczną i miejsca porodu - poza szpitalem, np. w domu. W zachodniej części Europy ilość porodów domowych dochodzi nawet do 40% (Holandia) i są one bardzo często wpisane w system opieki zdrowotnej, a co za tym idzie – refundowane. Porody domowe praktykowane są często również w Niemczech, Austrii, Nowej Zelandii czy Wielkiej Brytanii. Wiele kobiet decyduje się tam rodzić w zaciszu własnej sypialni. U nas wciąż jest to temat wywołujący wiele kontrowersji.

Aby poród domowy był bezpieczny, wymagane są:

- zdrowa mama,
- ciąża fizjologiczna,
- odpowiednio wcześniej podjęta decyzja o porodzie w domu i przygotowanie do niego,
- asysta doświadczonej w porodzie domowym położnej lub lekarza,
- zapewnienie możliwości szybkiego transportu do szpitala (w razie konieczności).

Właśnie dzięki naszej usłudze mają Państwo pełny komfort, że w pełni wyposażony - ambulans specjalistyczny wraz z personelem będzie czekał pod Państwa domem.  W razie potrzeby nasz pielęgniarz/ratownik pomoże w trudnej sytuacji lub po prostu poda leki/tlen.


 
  Specjalnie dla Państwa możemy wykorzystać następujące zespoły:
  

  •     Zespół specjalistyczny - ambulans typu S (w skład, którego wchodzi lekarz, kierowca-ratownik oraz ratownik medyczny);

  •     Zespół paramedyczny - ambulans typu P (w skład, którego wchodzi dwóch ratowników medycznych i kierowca);

Nasze ambulanse, jako jedyne w Polsce wyposażone są w profesjonalne pływające nosze AirKomfort pozwalające na komfortowy transport pacjentów w każdym stanie zdrowia i na dowolnym dystansie. Posiadamy karetki różnych typów od transportowych po specjalistyczne, co pozwala nam na transport pacjentów z zachowaniem optymalnych kosztów.

Na pokładzie ambulansów znajdziecie Państwo specjalistyczny sprzęt medyczny taki jak: kardiomonitor i defibrylator LifePak 12, respirator Drager Oxylog BW, ssak Weinmann ACCUVAC Rescue, nosze podbierakowe i ortopedyczne, torby medyczne typu R1, etc. dopełnia całości. Wszystko to zapewni bezpieczeństwo transportu.

Zapraszamy do asysty w czasie porodu we Wrocławiu.

 

Zapraszamy do pobrania broszury z pełną oferą: pobierz [PDF]

 

Wszystkie asysty przygotowywane są indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów.


Jerzy mazurek +48 600 939 735
Mateusz Mazurek +48 604 597 853 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
Back to top