Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 
 
03-12-2019
Mateusz Mazurek

"Emocji futsalowych w naszym kraju ciąg dalszy. Po tym, jak w pierwszym półroczu do Polski zawitały jedne z najlepszych reprezentacji na świecie, czyli Rosja i Brazylia, a w październiku biało-czerwoni grali z Hiszpanią, teraz kolejna gratka dla fanów piłki halowej. W pierwszych dniach grudnia na Dolny Śląsk zawita Serbia. Mecze te odbędą się 2 i 3 grudnia." Dzięki miastu Jelcza-Laskowice mieliśmy zaszyt zorganizować zabezpieczenie medyczne międzynarodowego meczy futsalu. Jak widać można nam powierzyć rodzinny piknik a także imprezy podwyższonego ryzyka.

https://olawa24.pl/artykul/czolowa-reprezentacja/862512

Read More
13-11-2019
Mateusz Mazurek

Karetki firmy Specjal-Trans podróżują po całym świecie wykonując transport medyczny, transport sanitarny pacjentów. Wszędzie gdzie się pojawimy godnie prezentujemy nas sprzęt na tle innych firm. Na zdjęciu specjalistyczny ambulans VW Crafter AmbulanzMobile Delfis 2 czekający na pacjenta pod niemiecką kliniką.

 

Read More
03-08-2019
Mateusz Mazurek

Zabezpieczenie imprezy dla Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice z super Ekipą,pozytywnie nastawieni do współpracy Rota-Med i Piotr-Med. Razem możemy więcej! Chcesz dołączyć do naszego zespołu - pisz lub dzwoń

Read More
03-08-2019
Mateusz Mazurek

Męskie Granie 2019. To już dziesiąta edycja kultowej trasy koncertowej. I my wzieliśmy udział w tym wydarzeniu organizując zabezpieczenie medyczne imprezy. Tłumy ludzi, niesamowita muzyka i super zabawa!

Read More
Back to top