Infolinia czynna całą dobę
Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

  +48 600 939 735

  +48 604 597 853

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PROFESJONALNA

KADRA

Specjalistyczne

ambulanse

ZABEZPIECZENIA

MEDYCZNE

NA LĄDZIE

W POWIETRZU

PEŁNE

BEZPIECZEŃSTWO

Misja firmy:

Dążymy do tego aby nasze usługi medyczne stały na najwyższym poziomie przez wykorzystanie specjalistycznego sprzętu i profesjonalnej kadry. Wszystko co robimy, robimy z pasją dlatego każdy klient jest traktowany indywidualnie.

Firma Specjal-Trans od 2001 roku świadczy usługi transportu medycznego i międzynarodowego transportu chorych dla osób prywatnych, instytucji i firm. Specjalizujemy się w specjalistycznym transporcie medycznym chorych na terenie Polski i Europy oraz transporcie osób dializowanych.

blog-img1

Nasza doświadczenie budujemy przewożąc rocznie ok. 32 500 pacjentów na terenie Polski i 60 w Europie.

Read More
01/

TRANSPORT MEDYCZNY

Organizujemy kompletne przewozy chorych (z łóżka do łóżka) specjalistycznymi ambulansami z pływającym łóżkiem w asyście pielęgniarek i lekarzy różnej specjalizacji w pozycji leżącej i siedzącej na terenie Polski i Europy.

Read More
02/

ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE IMPREZ

Nasze doświadczenie i flota pozwala na zabezpieczenie imprez medycznych o dowolnym charakterze i z dowolną ilością uczestników a wszystko to zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Read More
03/

SZKOLENIA PIERWSZEJ POMOCY

Każdy z nasz powinien umieć udzielić pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Razem z naszymi trenerami nauczysz się minimum niezbędnej teorii i wykonasz ćwiczenia na realistycznych fantomach.

Read More
04/

OBSŁUGA MEDYCZNA FIRM

W każdej firmie mogą zdarzyć się wypadki przy pracy, zasłabnięcia – sytuacje, na które nie mamy wpływu, dlatego oferujemy Państwu asystę medyczną pielęgniarek i ratowników medycznych w Państwa firmie, którzy zareagują błyskawicznie na każde wezwanie.

Read More
Back to top